סקרנת אותי, בואי נדבר

ייעוץ פרישה

כמה פעמים תהיתם מה גובה הפנסיה שתקבלו אחרי הפרישה?

האם משלמים מס על הפנסיה?

האם המעסיק דואג לי ועד לאיזו רמה?

מה זה קיבוע זכויות?

כל התשובות טמונות בייעוץ פרישה נבון ומקיף.

תהליך הפרישה כרוך בהיבטי מיסוי, ביטוח וחיסכון ואם נעשה בצורה נכונה, יכול לחסוך הרבה כאב ראש וכן, גם כסף רב. בשל כך, ייעוץ פרישה הוא הכרחי עבור מי שחשוב לו לקבל את כל הזכויות שמגיעות לו.

ייעוץ פנסיוני

אם אמרתם לעצמכם לאחרונה שאתם צעירים מכדי לגשת לייעוץ פנסיוני, תנו לי לתת לכם עצה מלב אל לב: אתם ככל הנראה טועים.

נושא הפנסיה הוא מורכב למדיי וכולל כל-כך הרבה אופציות ומושגים חדשים ולא מוכרים בתוכו: דמי ניהול, ותק של צבירה, מיסוי, קרנות, ביטוחים ועוד. ריבוי האפשרויות מביא למסקנה המתבקשת: רצוי להתייעץ לפני שבוחרים במוצר פנסיוני כזה או אחר.

ליווי חברות ועסקים

כבעלי עסק, העבודה אף פעם לא נגמרת: לנהל מערך מסועף, לדאוג שהכל מתקתק ולא פחות חשוב – לדאוג לזכויות של העובדים שלכם.

אמנם אתם בוודאי מגובים על ידי מחלקת משאבי אנוש, על ידי חשבי השכר, מנהלי הכספים וסוכני הביטוח, אבל דבר אחד בטוח: האחריות על ניהול הארגון מתנקזת בסופו של יום אל ראש הארגון.

על הבקרה הפנסיונית, אחת מהזכויות המדוברות והחשובות של העובדים שלכם, יש לפקח באופן צמוד. טעויות, בעיות או חוסר בקרה אינם פוטרים מעונש, קנסות ובמקרים מסויימים אף מאישומים פליליים.

 

הרצאות והדרכות

אם לא יצא לכם להציץ אל תוך העולם הזה, ייתכן מאוד שהתחום הפנסיוני נראה לכם כמו אסופה של חוקים, תקנות וכתבי ביטוח שאין להם התחלה ואין להם סוף. האמת היא שזה ממש לא ככה.

כמו בבית הספר, כמו באוניברסיטה, לפעמים כל מה שצריך זה דובר רהוט שיספר לכם מול מה אתם עומדים, בצורה מעניינת ומאירת עיניים.

אני איריס, יועצת פנסיונית מזה 26 שנה. את הידע, הניסיון והמוניטין שצברתי, זיקקתי עבורכם להרצאה של שעה וחצי. ההרצאה רוויה בטיפים ובהדגמות שמבוססים על מקרים אמיתיים. אלו יציידו אתכם בארגז כלים משוכלל, באמצעותו תוכלו לחסוך אלפי שקלים מדי שנה.

אל תתפשרו על ייעוץ פרישה

ידע=כסף – בסיס להבנה פנסיונית

הבנתי, רוצה להתקדם

דילוג לתוכן