אם אתם בני 25-35 ואמרתם לעצמכם לאחרונה שאתם צעירים מכדי לגשת לייעוץ פנסיוני, תנו לי לתת לכם עצה מלב אל לב: אתם ככל הנראה טועים.

נושא הפנסיה הוא מורכב למדיי וכולל כל-כך הרבה אופציות ומושגים חדשים ולא מוכרים בתוכו: דמי ניהול, ותק של צבירה, מיסוי, קרנות, ביטוחים ועוד. ריבוי האפשרויות מביא למסקנה המתבקשת: רצוי להתייעץ לפני שבוחרים במוצר פנסיוני כזה או אחר.

כבר יש לכם קרן פנסיה או ביטוח מנהלים?

זה בסדר, עדיין לא מאוחר. גם אם אתם בני 40 או 50, תוכלו להיעזר באיש מקצוע שיגבש עבורכם תוכנית פעולה מותאמת אישית, שתפזר את הערפל סביב החסכונות העתידיים שלכם. אל תחכו לגיל הפרישה כדי לגלות שאתם צריכים לחיות מ-1,900 ₪ בחודש – עכשיו הוא הזמן לטפל בתיק הביטוחי והפנסיוני שלכם.

מעט על עצמי

אני איריס, יועצת פנסיונית וחשבת שכר מזה 25 שנה. רק כדי לסבר את האוזן, אני אחת מ-109 יועצים פנסיוניים מורשים בארץ, כשאנחנו למעשה מהווים את הגורם האובייקטיבי היחיד בישראל המורשה לתת ייעוץ אישי בנושאי פנסיה.

אני מהאנשים שקמים בכל בוקר לעבודה בחיוך – אני פשוט אוהבת את מה שאני עושה. יחד עם התשוקה שלי לתחום, הידע והניסיון שצברתי מניעים אותי לבניית תוכניות עבור הלקוחות שלי בצורה המיטבית, לשיפור הכיסויים הביטוחים שלהם בהתאם למצב חייהם המשתנה ולהגדלת חסכונותיהם הפנסיוניים. גם אם לא הגעתם אליי לייעוץ פנסיוני בגיל מוקדם, ההכרה העמוקה שלי את התחום תסייע לי לאתר טעויות שעדיין ניתן לתקן – ובכך להוזיל את העלויות שלכם ולחסוך לכם כסף.

אז איך זה בעצם עובד, צעד אחר צעד?

  • שיחת אבחון טלפונית של 20 דק’, ללא עלות וללא התחייבות, בה אני בודקת אם אני יכולה לעזור לכם.
  • פגישת היכרות ראשונית לאבחון המצב הקיים, בה נכיר ונתווה מסלול פנסיוני המתאים לאורח חייכם.
  • בדיקת התיק הפנסיוני וריכוז הנתונים: פנסיה, ביטוחי מנהלים, ביטוח תאונות אישיות, קופות גמל, קרנות השתלמות, אובדן כושר עבודה, ביטוחי בריאות, סיעוד ועוד.
  • בדיקה של עלויות: דמי ניהול, כפילויות, חוסרים, הפקדות מעסיק ומוטבים.
  • ריכוז הנתונים שלכם ושל משפחתכם, על מנת לתכנן הלאה בצורה מיטבית על פי ההכשרה, הידע והניסיון שלי.
  • פגישה נוספת שבה תקבלו ריכוז ופירוט של התמונה הפנסיונית שלכם, בצורה פשוטה ובהירה, יחד עם דגשים והמלצות.
  • ליווי בתהליך השינוי, אל מול סוכני הביטוח והגופים הרלוונטיים.

אז נכון, אתם עדיין צעירים, אבל… דברים שרואים משם, לא רואים מכאן – האחריות על עתידכם לאחר הפרישה היא עליכם. לא בטוחים? מתבלבלים? מתלבטים? בואו נדבר.

סקרנת אותי, בואי נדבר

אשמח שתצרי איתי קשר

    דילוג לתוכן