כמה פעמים תהיתם מה גובה הפנסיה שתקבלו אחרי הפרישה?

האם משלמים מס על הפנסיה?

האם המעסיק דואג לי ועד לאיזו רמה?

מה זה קיבוע זכויות?

כל התשובות טמונות בייעוץ פרישה נבון ומקיף.

תהליך הפרישה כרוך בהיבטי מיסוי, ביטוח וחיסכון ואם נעשה בצורה נכונה, יכול לחסוך הרבה כאב ראש וכן, גם כסף רב. בשל כך, ייעוץ פרישה הוא הכרחי עבור מי שחשוב לו לקבל את כל הזכויות שמגיעות לו.

עם הגיל והניסיון אנחנו מבינים שתכנון הוא המפתח להצלחה. כמו בכל עניין חשוב בחיים, גם את הפרישה צריך לתכנן בהתאם לאופי שלנו, להתנהלות שלנו ולשאיפות שלנו אחרי גיל 62 (נשים) או 67 (גברים).

אם אתם מעוניינים להבטיח לעצמכם נוחות, בהירות, שקט נפשי, חשוב שילווה אתכם בעל מקצוע אובייקטיבי שיכיר אתכם, יבין מה התוכניות שלכם לעתיד ויתאים לכם מסגרת שתעלה בקנה אחד עם הציפיות שלכם.

איך אני יכולה לסייע לכם?

בחינת התיק הפנסיוני: פנסיה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי בריאות, סיעוד ועוד.

התאמת התיק הפנסיוני והביטוחים לצרכים שלכם ולצרכים של משפחתיכם.

  • בחינת המיסוי על כספי הפרישה שלכם וקבלת החלטות מעשיות, לביצוע

כך שתשלמו פחות מס הכנסה

  • ליווי בתהליך מול חברות הביטוח והפנסיה ומול רשויות המס.

מה כולל התהליך?

שיחת היכרות טלפונית של 20 דק’, ללא עלות וללא התחייבות, כדי להבין האם אני יכולה לעזור לכם.

  • החלטנו להתחיל? נפלא! ניפגש כדי להבין מה הצרכים והרצונות שלכם.
  • מעבר שלי על כל התוכניות הפנסיוניות והביטוחים שיש ברשותכם, אל מול הצרכים והרצונות שהעליתם בפגישה שלנו. אני מנתחת את הנתונים, בודקת את כל היבטי המס והביטוח הלאומי ומכינה את התיק להצגה.
  • פגישה שניה, שבה אציג לך את תמונת הפרישה שלכם. נעבור יחד על הנתונים, כשאני מנחה אתכם דרך השפה המקצועית, ונקבל החלטות לביצוע.
  • ליווי לאורך כל התהליכים הנדרשים אל מול הגורמים הרלוונטיים ותשומת לב לפרטים הקטנים: האם כל הפעולות התבצעו? האם יושמו לפי המלצותיי? האם הם לשביעות רצונכם?

ייעוץ פרישה נבון יאפשר לך לתכנן את התקופה הבאה בחיים שלך, באופן אובייקטיבי ומותאם עבורך ועבור משפחתך. התנהלות נכונה בזמן הנכון היא משמעותית, כמו גם ניתוח מעמיק של צבירת הכספים המדויקת עבורכם. החיים לא נגמרים בפרישה – הם רק מתחילים!

סקרנת אותי, בואי נדבר

אשמח שתצרי איתי קשר

    דילוג לתוכן