ניוזלטר ינואר-פברואר 2024

ניוזלטר ינואר-פברואר 2024

לא קל לפתוח את השנה הזו.

אני מחשיבה את עצמי כמי שנהנית מהחיים ומנצלת כל הזדמנות חגיגית להרים כוסית. השנה, התחושה החגיגית פסחה עליי. העברתי דף בלוח השנה, שיניתי את התאריך בחלקם העליון של המסמכים שלי והמשכתי הלאה. יותר מ-100 יום שאנחנו בתוך המערבולת הזו. לכולנו מותר לשקוע אל תוכה מפעם לפעם, אבל תמיד חשוב להרים את הראש מדי פעם ולזכור שהאחריות על ניהול חיינו, תפעול היומיום והפן הביורוקטי מצריכים מאיתנו עבודה והקפדה, מסביב לשעון.

הפעם אני רוצה להזכיר לכם את הדברים שאיכשהו, תמיד יורדים לסוף הרשימה.

3 פעולות מיידיות:

אנחנו סופגים כל-כך הרבה מידע בחודשים האחרונים, יותר מאי-פעם. הראש שלנו, הצמא לעדכונים ובעיקר לחדשות טובות, מתעייף! לכן קיצרתי עבורכם 3 צעדים סופר חשובים שאתם, ככל הנראה, נמנעים מלעשות כבר היום.

משם, אני סומכת על האינהרציה שתוביל אתכם. ואם לא האינהרציה, אני כאן כדי לעשות את זה.

מתחילים מכאן >>

 

ממה מתחילים?

לצלול אל תוך ענייני הפנסיה והפרישה זו פעולה שמצריכה לבישת ציוד צלילה מתקדם, אני יודעת. במידה והחלטתם לנסות לבד, בלי איש או אשת מקצוע שמפקחים ומסייעים, אני רוצה להגיש לכם "גלגל הצלה" ראשוני: כמה מחשבות שכדאי להעמיק בהן בתור התחלה, אם אתם מרגישים שזה הזמן לקחת אחריות על הנושא ולקפוץ למים.

מתחילים ממש כאן >>

מעדיפים לצפות במקום לקרוא?​

הפעם אני בענייני תמצות המידע.

להקדים את הפרישה, לקבל קצבה ועדיין לעבוד, לחלק את הכסף לגימלה ולמזומן – גם בסרטון הבא אספתי 3 טיפים חשובים, קריטיים אפילו, שבצפייה קצרה יכולים לשנות את מהלך הפרישה שלכם, או לפחות את הדרך שבה אתם בוחרים להתבונן על הדברים.

לצפייה בסרטון (1:25 דקות) >>

במיוחד לקוראי הניוזלטר

כשהשכול דופק בדלת, העולם חרב.

לא מעט מאיתנו מתמודדים עם אובדן טרי בימים קשים אלו – הורים, ילדים ונכדים שאיבדו את חייהם בתוך מאבק לאומי נורא – והדבר האחרון שהכוחות הנפשיים מתגייסים לקראתו, הוא ביורוקרטיה.אי לכך ובהתאם לזאת, אני רוצה לשים דגש על הנושא, ולהקדיש לו את הטיפ החודשי: ההיבט הכלכלי של המשפחה שנותרה מאחור.

 

ילדינו הבוגרים, האם דאגו לעצמם לפנסיית שארים? כלומר, לקצבה החודשית שתקבל המשפחה במקרה של מוות, לא עלינו.

ההורים של הנכדים שלכם, מה גובה הכיסוי בביטוח החיים שעשו לעצמם, אם עשו? ביטוח חיים משמעו סכום כסף חד-פעמי שיקבלו מי שרשומים כמוטבים, במקרה של מוות.

אמנם זו לא אחריותכם הבלעדית, אבל אין לי ספק שסביב שולחן השבת, במפגשים המשפחתיים, כשאתם מורידים את הנכדים בחזרה בבית הוריהם, כל אחד ואחת מכם יכול/ה לתרום מהידע וניסיון החיים שצבר/ה, כדי לעודד את הילדים לבדוק את הנושא, גם אם הם לא ממש אוהבים להתעסק בזה. בזמנים אלו, כולנו מבינים את החשיבות.

אם תוכן הזה עזר לכם, אם אתם מרגישים שהמידע שאני משתפת מקדם אתכם, אני מזמינה כל אתכם להעביר אותו הלאה אל חברים, מכרים, קולגות או משפחה. אתם לא לבד, אני כאן כדי לסייע לכם לעבור את תהליך הפרישה הכי חלק שאפשר!

אפשר לשלוח וואסטאפ

אם אתם כבר יודעים שאתם רוצים להתייעץ, לדבר, להכיר אותי

או לקבוע פגישה ביומן

אם כבר דיברנו בעבר וכל מה שנותר לעשות זה לשבץ בלו"ז

דילוג לתוכן