ניוזלטר אוקטובר-נובמבר 2023

ניוזלטר אוקטובר-נובמבר 2023

ימים קשים עוברים על כולנו.

ימים של אי-ודאות, חדשות קשות מנשוא ותחושה כללית כבדה.

כרגע, אני מקדישה את כל כולי למשפחה, לעבודה, לנושאים שממלאים אותי ביום-יום. קשה לבנות שגרה אל מול המתרחש, אל מול האובדן והכאב שאנחנו והסביבה שלנו חווים, אך שלושה שבועות אל תוך המלחמה, אני יודעת שעבורי, זה הכרח.

בתוך המציאות המשתנה מרגע לרגע, אני ממשיכה להזכיר לכם לדאוג לעתיד שלכם. יש בזה אפילו משהו מנחם, כך מרגיש לי. בסוף הדיוור כתבתי עבורכם טיפ חשוב מאוד ופרקטי להפליא, שיעזור לכם להתחיל באופן ממוקד.

לפני שניגש לעניינים מקצועיים, אחזור ואומר שאתם מוזמנים לפנות אליי כעת, גם בנושאים אישיים. אני כאן.

 זה לא הזמן להירדם בשמירה.

הימים הם ימי טלטלה. יש שאומרים שאנחנו לקראת "חורף כלכלי", יש שמוצאים לחל"ת, יש שמחליטים על שינוי כיוון מקצועי או מעבר של עבודה. אירועים כאלו גורמים לנו לשאול המון שאלות. האם אתם שואלים את עצמכם שאלות גם אל מול התמונה הפנסיונית-ביטוחית שלכם?

הנה כמה דברים שחייבים לשאול – ויש את מי! >>

 אם לא נשאל, לא נדע.

דווקא עכשיו, כשהדבר האחרון שאנחנו רוצים להתעסק בו הוא אובדן של יקרים לנו, חשוב שלא נתעלם מכך שפטירה היא חלק מהחיים. אם לא "נכיר את השטח" בכל הנוגע להורינו, לעצמינו, לילדינו (לא עלינו), אנחנו עלולים להגיע למצב מאוד לא נעים. קחו אחריות, קראו את הפוסט הבא.

מאחלת לכם רק הפתעות טובות >>

 

כבר הכרתם אותי?

לפעמים קשה לנו לשים את מבטחנו במי שאנחנו עדיין לא מכירים, על אחת כמה וכמה כשזה קשור לכסף שלנו, לעתיד שלנו, במיוחד עכשיו. לפעמים אני שואלת את עצמי האם העובדה שאני כותבת לכם אחת לחודש, גם על עצמי ועל חיי האישיים, משרה עליכם תחושה שאנחנו קרובים קצת יותר.

כשפתחתי את ערוץ היוטיוב שלי, צילמתי סרטון שהוא מאוד "אני". כולי תקווה שדרכו תרגישו שאנחנו מכירים קצת יותר 🙂

הנה אני (כמעט) ב-live >>

במיוחד לקוראי הניוזלטר

אנחנו מצויים בעיצומה של תקופה קשה, תקופה של מלחמה. ההתנהלות שלנו בעתיד הנראה לעין מותנית בהתקדמות המערכה וזה לא פשוט. אספתי מספר דגשים שחשוב להתייחס אליהם בתקופה המורכבת שעודנה לפנינו. כל הנקודות הללו חשובות גם בשגרה, אבל כעת חשיבותן עולה:

 

עדכון מוטבים – זהו הזמן להחליט מי יקבל את הכסף שלנו כשנלך לעולמנו. קשה לחשוב על זה, אך קריטי להחליט. מתוך מחשבה פרקטית, עלינו להקל על היקרים לנו לקבל את הכסף בעת הצורך.

 

פנסיית שארים – חובתנו לוודא שיש לנו פנסיה כזאת, במיוחד אם יש לנו בן/בת זוג וילדים צעירים. פנסיית שארים היא הכלי שלנו להבטיח שיקבלו פנסיה בלכתנו.

 

ביטוח חיים – עלינו לדאוג שכאשר נלך לעולמנו, היקרים לנו יקבלו סכום כסף חד-פעמי משמעותי שיעזור להם לצלוח את התקופה הקשה.

 

פנסיית נכות/אובדן כושר עבודה – גם לעצמנו יש לדאוג לכיסוי כזה, אם חלילה ניפגע ולא נוכל לעבוד לפרנסתנו.

 

כספים פנסיוניים וכספי השקעות – הכרחי לקיים בדיקה עם בעל מקצוע לגבי מסלולי ההשקעה של הכספים שלנו: האם הם תואמים את התקופה? האם מה שהחלטנו בעבר הוא עדיין ה"סידור" הנכון לנו?

 

עוד טיפ קטן, אך גדול בחשיבותו – נשב להכין תיקיה שבה מפורטים כל הנתונים הנדרשים ליקרים לנו על מנת לצלח בקלות את ענייני הכספים והביטוחים. כמו כן, אמליץ לכם להוסיף את פרטי אנשי הקשר שיעזרו במימוש הזכויות. התיקיה הזו היא אוצר! היא זו שתאפשר להם לקבל את כל מה שהם זכאים לו.

אפשר לשלוח וואסטאפ

אם אתם כבר יודעים שאתם רוצים להתייעץ, לדבר, להכיר אותי

או לקבוע פגישה ביומן

אם כבר דיברנו בעבר וכל מה שנותר לעשות זה לשבץ בלו"ז

דילוג לתוכן