ניוזלטר פסח 2024

היי! כאן איריס פדר וזהו ניוזלטר אביבי במיוחד: אפריל/מאי 2024

 

לרגל חג הפסח (ובמיוחד השנה), אני רוצה לדבר איתכם על המשמעות של להיות יחד – לדאוג זה לזו, להגביר עירנות לטובת בן או בת הזוג, הילדים, החברים והקולגות.
לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו מצטערים על כך שלא התפננו מפעם לפעם מחיי היומיום כדי לשים לב שהאנשים שחשובים לנו מקבלים את מה שמגיע להם, ומממשים את הזכויות שלהם.
 
בנושא הפנסיה והפרישה, אני יודעת שאני יכולה לסייע. אני מקווה שהניוזלטר הזה יעזור לכם לדאוג ביתר תשומת לב לסובבים אתכם – ולעצמכם.

מס הכנסה

 
ברוב האנשים, צמד המילים הזה מעורר חוסר אונים.
 
בעלי מקצוע, חופשות, רופאים, סלי קניות… בנושאים שבהם אני זקוקה למידע נוסף, אני נוהגת להתייעץ עם החברות הקרובות שלי. אני בטוחה שגם אתם.
אחת השיחות הרווחות מאז תחילת המלחמה עוסקת בעניין המיסוי, שהשתנה ועודנו משתנה.
חשוב שתכירו (ותיידעו את הקרובים אליכם) בשינויים המתרחשים, תלמדו את הזכויות הבסיסיות שלכם הנוגעות למצבכם המשפחתי, מקום מגוריכם וגם בנושאים הנוגעים למלחמה.

אובדן הוא דבר איום

 
ואין אחד או אחת מאיתנו שלא מכירים סיפור כזה, מקרוב. לא רק הורה שנפטר בשיבה טובה, אלא גם בן או בת, לא עלינו, שהלכו לעולמם בטרם עת והשאירו הון או רכוש ועצוב מכך – ילדים ובעל/אישה.
 
אני לא נביאת זעם, אני בסך הכל ריאלית כשאני מפצירה בכם לדבר גם עם ילדיכם שכבר החלו את חייהם הבוגרים על עדכון המוטבים בקרן הפנסיה, הגמל, ההשתלמות וכיו"ב. בעתות של צער ואובדן, הרבה יותר קשה לטפל בנושאים האלה.

המעסיק דואג לי?

 
השאלה הזו ודאי צצה בראשכם מפעם לפעם. רוב רובם של האנשים מתעלמים, פוטרים את עצמם מבירורים בתואנה החלקית, "ככל הנראה" וכך, עד לפעם הבאה.
 
זה הזמן לומר: הבוס לא צריך להיות החבר הכי טוב שלכם כדי לדאוג לזכויותיכם. גשו אליו מחר, מחרתיים, ברגע שתבשילו ובקשו ממנו להזמין אותי להרצות בפני הארגון, החברה, העסק, על מנת שהוא ואתם תדעו מה מגיע לכם. בין אם אתם עובדים בחברה קטנה או בארגון ענק – האינדיבידואל חשוב!
 
עוד כמה מילים ממני >>>
• עוד טיפ טיפה •
הטיפ החודשי לקוראי הניוזלטר
 
לא בכדי הקדשתי את הניוזלטר הזה לדאגה לסובבים אותנו. זה דבר חשוב ומשמעותי בעיני, בין אם מדובר בקשר אישי, משפחתי או בקשר קולגיאלי.
 
אשתף אתכם שמפעם לפעם אני מעניקה "ייעוץ זוגי" 😉 אצלי הוא נראה קצת אחרת: אני עובדת מול שני בני הזוג במקביל על תוכנית פנסיונית, פיננסית עתידית, בהתאם לצרכים ולרצונות האינדיבידואליים והמשותפים שלהם. העבודה המשותפת הזו היא אידיאלית כדי להבטיח ששניהם "מסודרים", על כל מקרה שלא יהיה.

לאחרונה, לקוחה שלי איבדה את בעלה. לפני מספר שנים דאגתי לטפל בתיק הפנסיוני שלהם, על כל ההשלכות האפשריות. לאחר לכתו של הבעל, היה לה נושא אחד פחות לדאוג לו ואת היכולת להתרכז בעיכול האובדן – במקום בביורוקרטיה.

פרידה מבן הזוג היא עניין מורכב ביותר, שמביא איתו התמודדות במישורים רבים. אם אני יודעת בוודאות שאני יכולה לחסוך מכם התמודדות במישור אחד לפחות, אני כאן כדי לעמוד על המשמר.
 
אותו הדבר תקף לגבי חברות, חברים, בני או בנות זוג וקולגות: לדאוג לאינטרסים של הסובבים אתכם זה דבר מעורר הערכה. במיוחד עכשיו, כולנו צריכים להיות מוכנים לכל תרחיש.
דילוג לתוכן